KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13396505
nr 1339 6505
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 61x47cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:32:57
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr